Národní ústav lidové kultury - logo

Program 2024

- na mobilním zařízení můžete využít navigaci na lokaci programu
 (video návod)
DS - Dětská Strážnice
- přímé přenosy
IKONY

Čtvrtek 27. 6. 2024

09.30 - 11.30 hod.
Zahraniční pořad pro školy
(G. Směřičková)
19.30 - 22.00 hod.
Zábavný taneční večer dětských folklorních souborů
(M. Flašarová)

Pátek 28. 6. 2024

10.00 - 14.00 hod.
Tvůrčí dílny a soutěže pro děti
(M. Flašarová, R. Zemánek)
17.00 - 18.30 hod.
Putování za lidovou písní
(A. Schauerová, P. Galečka)
17.00 - 19.00 hod.
Králem je Muškát moravský
(F. Hrňa, M. Hrdý)
19.00 - 19.30 hod.
Zahájení Noci s hudci
(P. Horehleď, V. Pálenský)
20.00 - 20.30 hod.
(K. Kovaříková)
20.30 - 22.00 hod.
Pořad věnovaný Roku české hudby
(L. Košíková, T. Krejčí)
22.30 - 24.00 hod.
(P. Pinkas, P. Ryšavý)
22.30 - 24.00 hod.
Pořad zahraničních souborů
(G. Směřičková)
00.00 - 01.30 hod.
Promítání filmu Zítra se bude tančit všude
(garant J. Höhn)
19.00 - 02.30 hod.
zámecký park
Zábavy při cimbálových a dechových hudbách
(P. Horehleď, V. Ducháček)

Sobota 29. 6. 2024

10.00 - 11.00 hod.
Kroje na Chodsku (L. Kalousová)
10.00 - 15.00 hod.
Žaloval sa pták ptákovi (K. Kubíčková, M. Voldřichová)
10.00 - 17.30 hod.
(J. Svoboda)
10.00 - 18.00 hod.
(V. Jaroš)
10.00 - 22.00 hod.
Celodenní program s tanečními a hudebními workshopy (D. Pavlíček, R. Danajovič)
10.30 - 12.00 hod.
Pořad dětských folklorních souborů (L. Šťastná, K. Praxová)
11.00 - 12.00 hod.
Přinášíme vám pokoj - omezená kapacita sálu (T. Bek, I. Kunc)
11.00 - 12.00 hod.
Slovácká čítanka aneb Vybráno ze zlatého fondu regionální literatury (J. Jilík, H. Beránková)
13.00 - 14.00 hod.
Píseň, věčná inspirace – hudební skladatelé k Roku české hudby (L. Tyllner)
13.00 - 14.30 hod.
(M. Múčková)
14.00 - 15.00 hod.
Přinášíme vám pokoj - omezená kapacita sálu – repríza (T. Bek, I. Kunc)
15.00 - 17.00 hod.
(V. Hořák)
16.00 - 17.00 hod.
Z Plzně na strážnická pódia a zpět - omezená kapacita sálu (M. Škopík)
17.30 - 18.30 hod.
Hrajeme Uherskohradišťsko (M. Múčková)
17.30 - 19.00 hod.
Století lidové hudby a folkloru na vlnách brněnského rozhlasu (J. Kneisl)
20.30 - 22.00 hod.
Regionální pořad Chodska (J. Kuneš)
22.30 - 24.00 hod.
(J. Hamar, J. Rokyta)
22.30 - 24.00 hod.
Pořad zahraničních souborů (G. Směřičková)
12.00 - 03.00 hod.
zámecký park
Zábavy při cimbálových a dechových hudbách (P. Horehleď, V. Ducháček)

Neděle 30. 6. 2024

09.00 - 10.00 hod.
Z Plzně na strážnická pódia a zpět - omezená kapacita sálu – repríza
(M. Škopík)
10.00 - 12.00 hod.
Králem je Muškát moravský - repríza
(F. Hrňa, M. Hrdý)
10.00 - 14.00 hod.
Odpolední program s tanečními a hudebními workshopy
(D. Pavlíček, R. Danajovič)
10.30 - 12.00 hod.
Lidové písně o Praze a Brně
(L. Uhlíková, Z. Vejvoda)
11.00 - 12.30 hod.
(Ľ. Voľanská, Z. Bošeľová)
11.00 - 12.30 hod.
(J. Kučerová)
12.30 - 13.30 hod.
Regionální pořad Chodska - repríza
(J. Kuneš)
14.00 - 15.30 hod.
repríza
(J. Hamar, J. Rokyta)
16.00 - 17.30 hod.
Slavnostní galaprogram na zakončení MFF
(Petr Ryšavý)
10.00 - 17.00 hod.
zámecký park
(P. Horehleď, V. Ducháček)
V neděli 30. 6. v 9.00 hod. bude v kostele Nanebevzetí Panny Marie sloužena slavnostní bohoslužba za účasti domácích a zahraničních souborů
book
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram