Aktuálně

22. května 2017: Informace o pořadech najdete letos poprvé také na facebookové stránce Festival Strážnice jako jednotlivé události. Můžete si tedy velmi jednoduše najít v kalendáři (nadcházející události) pořad, který vás zajímá. Události (pořady) může sdílet a tak nám pomoci s propagací. Děkujeme 🙂

18. května 2017: Nabízíme první větší seznam účinkujících na MFF Strážnice 2017.

11. května 2017: Otevíráme Informace o pořadech a postupně vám prozradíme obsah jednotlivých pořadů, účinkující muziky, soubory a jednotlivce.

8. května 2017: Chystáme se vám i letos představit chlapce, kteří postupují z regionálních kol do soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku.

5. května 2017: Dobrý den, srdečně zdravíme fanoušky Mezinárodního folklorního festivalu ve Strážnici. Čas utíká neskutečně rychle a za pár týdnů se potkáme na našem festivalu. Těšíme se už teď. Na našich internetových stránkách postupně najdete podrobnosti o pořadech, informace o účinkujících a podruhé nabídneme také zajímavosti o postupujících chlapcích v soutěži o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku. Pozornost letos chceme věnovat facebookové stránce Festival Strážnice a rádi bychom vás poprosili v průběhu května o pomoc se sdílením informací o našich pořadech. Nemůžete se dočkat? Prolistujte si historii festivalu, zavzpomínejte na minulé ročníky v bohaté fotogalerii 🙂 Přejeme vám krásný prodloužený májový víkend!

březen 2017: Autorkou grafického návrhu letošního plakátu je Lucie Kremerová, studentka Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti

prosinec 2016: Přečtěte si rozhovor s Martinem Vaculíkem z Dolních Bojanovic, vítězem soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku z roku 2016 (foto: David Marada).