23. - 26. 6. 2022
pořadatel:
Národní ústav lidové kultury - logo

Neděle na Zbojnické lúce

neděle 30. června 2019, 12.00—16.00, Zbojnická lúka

Odpolední program s tanečními a hudebními workshopy na obnovené netradiční festivalové scéně

Autor a režie: David Pavlíček

Spoluautor: Markéta Lukešová

Konference: Adéla Němcová

Již podruhé otvírá strážnický festival areál zvaný Zbojnická lúka. V minulosti byl tento prostor jedním ze zábavních středisek, na které mají pamětníci nezapomenutelné vzpomínky. Dnes nabízíme návštěvníkům na tomto místě množství aktivit v moderní podobě.

Na hlavním pódiu areálu se představí nejrůznější soubory, sbory a cimbálové muziky. Během celého odpoledne budou probíhat taneční i hudební workshopy nabízející aktivní formu zapojení se do festivalového dění.

Věříme, že návštěvníci uvítají také pohodlnou odpočinkovou zónu. Součástí bude rovněž gastronomický kout s množstvím moderních pokrmů od vyhlášených food blogerů. Můžete zde ochutnat poctivou světovou i domácí kuchyni. V nabídce nebude chybět víno od místních vinařů a pivo z rodinného pivovaru. V dětském koutku s množstvím rozmanitých aktivit „pro malé zbojníky a zbojnice“ si na své přijdou nejmenší návštěvníci festivalu.

Účinkují:
CM Friška z Kyjova s primášem Davidem Vašulkou
FS Starodávný, Japonsko
Magdalena Maňáková + tanečníci a muzikanti z Velké nad Veličkou

Sdílejte
2022
@ Národní ústav lidové kultury, Strážnice
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram