Postoupili 2019

Zveme vás na 34. ročník soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku, při které ve Strážnici soutěží ti nejlepší tanečníci a výherci regionálních kol. Soutěž (semifinále) začíná v sobotu 29. června v 9.00 na amfiteátru Zahrada. Finále Soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku se uskuteční opět v amfiteátru Zámek v čase od 16.30 do 19.30 hod.

Loňský vítěz, který postupuje přímo do finále:

Žmola Antonín, Kněžpole, ročník 1989, region Uherskohradišťsko

Vítězové regionálních kol, kteří postupují do finále:

Berčík Vojtěch, Strážnice, ročník 1992, region Strážnicko

Kraus Marek, Šakvice, ročník 1992, region Hanácké Slovácko

Matušina Patrik, Uherské Hradiště-Mařatice, ročník 1996, region Uherskohradišťsko

Pokorák Milan, Kyjov, ročník 1989, region Kyjovsko

Smaženka Bořivoj, Louka, ročník 1980, region Horňácko

Šupina Pavel, Bánov, ročník 1994, region Uherskobrodsko

Vaculík Martin, Dolní Bojanovice, ročník 1989, region Podluží

Postupující z regionálních kol:

Balajka Lukáš, Modrá, ročník 1999, region Uherskohradišťsko

Berčík Dominik, Strážnice, ročník 1998, region Strážnicko

Bušina Kryštof, Těmice, ročník 1996, region Uherskohradišťsko

Feldvabel Robin, Staré Město, ročník 2000, region Uherskohradišťko

Grombíř Zdeněk, Kozojídky, ročník 1988, region Horňácko

Gajda Jonáš, Strážnice, ročník 1991, region Strážnicko

Hajný Jakub, Svatobořice-Mistřín, ročník 1995, region Kyjovsko

Herůfek Sebastián, Zaječí, ročník 2003, region Hanácké Slovácko

Horsák Matěj, Uherské Hradiště – Mařatice, ročník 2001, region Uherskohradišťsko

Hulín Milan, Vnorovy, ročník 1997, region Strážnicko

Huňař Jan, Břeclav, ročník 1993, region Podluží

Hrbáček Jan, Louka, ročník 1993, region Horňácko

Jedlička Miroslav, Vlčnov, ročník 2001, Uherskobrodsko

Klečka Václav, Nedakonice, ročník 2002, region Uherskohradišťsko

Klobáska Jakub, Moravský Písek, ročník 1991, region Strážnicko

Kraus Daniel, Praha, ročník 1997, region Hanácké Slovácko

Kšica Martin, Moravské Knínice, ročník 1983, region Brněnsko

Lattenberg Lukáš, Skoronice, ročník 1983, region Kyjovsko

Neugebauer Tomáš, Lužice, ročník 1998, region Podluží

Quinn Cheney, Kunovice, ročník 1996, region Uherskobrodsko

Půček Vojtěch, Skoronice, ročník 1996, region Kyjovsko

Přikryl Jiří, Kuřim, ročník 1999, region Brněnsko

Sabáček Jiří, Vacenovice, ročník 1993, Kyjovsko

Salay Marek, Charvatská Nová Ves, ročník 2001, region Podluží

Sochor Jiří, Strážnice, ročník 1994, region Strážnicko

Štěrba Marek, Dambořice, ročník 1992, region Hanácké Slovácko

Šurýn Adam, Velké Bílovice, ročník 1998, region Hanácké Slovácko

Varmuža Petr, Svatobořice-Mistřín, ročník 1999, region Kyjovsko

Vařecha Ivan, Lipov, ročník 1985, region Horňácko

Vařecha Pavel, Lipov, ročník 1986, region Horňácko

Vašulka Martin, Kyjov, ročník 1997, region Kyjovsko

Vaškových Vojtěch, Uherský Brod, ročník 2000, region Uherskobrodsko

Vlašic Karel, Hlohovec, ročník 1999, region Podluží

Vozár Jiří, Uherský Brod – Havřice, ročník 1996, region Uherskobrodsko

Výlet Ondřej, Svatobořice-Mistřín, ročník 1999, region Kyjovsko

Vymazal Vít, Rakvice, ročník 2002, region Hanácké Slovácko

Zezula Jakub, Podivín, ročník 1993, region Podluží

 

Sdílejte