Účinkující na MFF 2017

Folklorní soubory:
Danaj ze Strážnice (pořad Slavnostní zahájení MFF, To nejlepší na konec)
Žerotín ze Strážnice (pořad Slavnostní zahájení MFF)
Demižón ze Strážnice (pořad Slavnostní zahájení MFF)
Radošov z Veselí nad Moravou (pořad Já sa budu vydávati aneb Svatba na Veselsku)
Spinek ze Vnorov (pořad Já sa budu vydávati aneb Svatba na Veselsku)
Olza z Českého Těšína (pořad Domovina)
Palavánek z Mikulova (pořad Domovina)
Skejušan z Chomutova (pořad Domovina)
Ignis z Prahy (pořad Domovina)
Die Malas + Duo Malaboum z Nečtin (pořad Domovina)
Púčik z Brna (pořad Domovina)
Bulgari z Prahy (pořad Domovina)
Sudaruška z Brna (pořad Domovina, To nejlepší na konec)
Antigoni z Krnova (pořad Domovina)
Haeri z Prahy (pořad Domovina)
Csalogányok z Ostravy (pořad Domovina, To nejlepší na konec)
RUT z Prostějova (pořad Domovina)
Nyitnikék z Prahy (pořad Domovina, To nejlepší na konec)
Jiskra z Plzně (pořad V dobrém sme sa zešli, To nejlepší na konec)
Ostravica z Frýdku-Místku (pořad V dobrém sme sa zešli, Portášské chodníčky)
Vsacan ze Vsetína (pořad V dobrém sme sa zešli, Portášské chodníčky, To nejlepší na konec)
Folklorní studio z Buchlovic (pořad V dobrém sme sa zešli)
Prácheňský soubor písní a tanců ze Strakonic (pořad V dobrém sme sa zešli)
Jizera z Liberce (pořad Links, rechts, Krejčí, švec!)
Dykyta z Krásné Lípy (pořad Links, rechts, Krejčí, švec!)
Nisanka z Jablonce nad Nisou (pořad Links, rechts, Krejčí, švec!)
Hořeňáček a Hořeňák z Lázní Bělohrad (pořad Links, rechts, Krejčí, švec!)
Barunka z České Skalice (pořad Links, rechts, Krejčí, švec!)
VSPT Rusava, z.s. z Bystřice pod Hostýnem (pořad Portášské chodníčky)
Valašský vojvoda z Kozlovic (pořad Portášské chodníčky)
Radhošť z Rožnova pod Radhoštěm (pořad Portášské chodníčky)
Valašský sbor portášský z Valašské Bystřice (pořad Portášské chodníčky)
Hornoliptovský kurucký regiment z Vavrišova u Liptovského Mikuláša (pořad Portášské chodníčky)
Ponitran z Nitry (pořad To nejlepší na konec)
folklorní soubor Petrovjan z Petrova (pořad Nebojte sa, chlapci, ej, že nebude vína)


Dětské folklorní soubory:
Lúčánek z Louky (pořad Tady jsme doma, Hudební pohlazení)
Děcka z Kunovic (pořad Tady jsme doma, Hudební pohlazení)
Žižkovjánek z Moravského Žižkova (pořad Tady jsme doma, Hudební pohlazení)
Jatelinka z Moravské Nové Vsi (pořad Tady jsme doma, Hudební pohlazení)
žáci ZŠ Doubravník (pořad Tady jsme doma, Hudební pohlazení)
Danájek ze Strážnice (pořad Slavnostní zahájení MFF, U maminky, Dětský dvůr)
Demižónek ze Strážnice (pořad Slavnostní zahájení MFF, slavnostní průvod)
Valášek z Kozlovic (pořad U maminky)
Malá Vonica ze Zlína (pořad U maminky)
Škubánek ze Světlé nad Sázavou (pořad U maminky)
Ondrášek z Frýdku-Místku (pořad U maminky)
Perníček z Pardubic (pořad U maminky)
Kordulka z Tvarožné Lhoty (pořad Dětský dvůr)

Zahraniční soubory:
Turecko (pořad Z krajin za obzorem, slavnostní průvod, tance s přáteli)
Velká Británie (pořad Z krajin za obzorem, slavnostní průvod, tance s přáteli)
Rakousko (pořad Z krajin za obzorem, slavnostní průvod, tance s přáteli)
Slovensko (pořad Z krajin za obzorem, slavnostní průvod, tance s přáteli)
Chorvatsko (pořad Z krajin za obzorem, slavnostní průvod, tance s přáteli)
Rumunsko (pořad Z krajin za obzorem, slavnostní průvod, tance s přáteli)
Ghana (pořad Z krajin za obzorem, slavnostní průvod, tance s přáteli)

Ženské a mužské sbory:
ženský sbor Rezeda z Uherského Hradiště (pořad Tři mušketýři)
Zpěvulenky z Čeložnic (pořad Tři mušketýři)
ženský sbor Netáta ze Strání (pořad O lásce všelijak písní I.)
Sboreček žen z Lipova (pořad O lásce všelijak písní I.)
ženský sbor Děvčata z Vrbice (Folklorní klub)
ženský sbor Jahoda z Kozojídek (pořad Já sa budu vydávati aneb Svatba na Veselsku)
ženský sbor Tetky z Kyjova (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
mužský sbor Malina z Kozojídek (pořad Já sa budu vydávati aneb Svatba na Veselsku)
mužský sbor z Kyjova (pořad Tři mušketýři, Živá píseň Jaromíra Nečase, To nejlepší na konec)
mužský sbor z Vápenic (pořad Folklorní klub)
mužský sbor Staroměstští mládenci a členové folklorního souboru Dolina ze Starého Města (pořad Nebojte sa, chlapci, ej, že nebude vína)
mužský sbor a členové folklorního souboru Lipovjan z Lipova (pořad Nebojte sa, chlapci, ej, že nebude vína)

Sólisté:
Vlasta Grycová (pořad O lásce všelijak písní I.)
taneční páry a sólisté ze Strážnicka, Kyjovska a Uherskohradišťska (pořad Tři mušketýři)
Gabriela Vermelho (pořad O lásce všelijak písní I.)
Ludmila Vašková (pořad O lásce všelijak písní I.)
Martin Prachař (pořad O lásce všelijak písní I.)
Veronika Malatincová (pořad O lásce všelijak písní I.)
Vladislava Hrubešová (pořad O lásce všelijak písní I.)
Bohdana Menšíková (pořad O lásce všelijak písní I.)
Jura Petrů (pořad O lásce všelijak písní I.)
Vašek Horák z Kyjova (pořad Folklorní klub)
Petr Drkula z Rožnova pod Radhoštěm (pořad Folklorní škola)
Jura Pavlica a Hradišťan z Uherského Hradiště (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Milan Križo a Hrochoťskí Paľáčovci z Hrochoti (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Zuzana Homolová (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Veronika Malatincová (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Martin Hrbáč (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Janíček Pavlík (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Iva Mikulčíková (pořad O lásce všelijak písní II.)
Jitka Lukášová (pořad O lásce všelijak písní II.)
Petra Martinková (pořad O lásce všelijak písní II.)

Cimbálové muziky:
CM Danaj ze Strážnice (pořad Slavnostní zahájení MFF, Tři mušketýři, To nejlepší na konec)
CM Strážničan ze Strážnice (pořad Tři mušketýři, Živá píseň Jaromíra Nečase, Střediska lidové zábavy v parku)
CM Jury Petrů z Kyjova (pořad Tři mušketýři, Živá píseň Jaromíra Nečase)
CM Harafica z Uherského Hradiště (pořad Tři mušketýři)
CM Stanislava Gabriela z Babic (pořad Tři mušketýři, Střediska lidové zábavy v parku)
CM Vlasty Grycové ze Strání (pořad O lásce všelijak písní I.)
HCM Petra Galečky z Lipova (pořad O lásce všelijak písní I., Střediska lidové zábavy v parku)
CM Burčáci z Míkovic (pořad Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku, Střediska lidové zábavy v parku)
CM OLiNa z Hodonína (pořad Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku)
CM Šmytec z Brna (pořad Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku)
CM Rozsocháč při ZUŠ Strážnice (pořad Dětský dvůr, Přehlídka tradičních řemesel)
CM DoTanca (pořad Dětský dvůr)
CM z Vacenovic (pořad Přehlídka tradičních řemesel)
CM Břeclavan z Břeclavi (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Horňácká muzika Petra Mičky (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase, Střediska lidové zábavy v parku)
CM Klobučan z Valaškých Klobouk (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
CM Fěrtúšek při ZUŠ Viléma Petrželky Ostrava-Hrabůvka (pořad Muzičky)
DLM Osminka při ZUŠ Taussigova Praha (pořad Muzičky)
DĽH spod Rokoša z Prievidzi (pořad Muzičky)
CM Ženičky z Hluku a sólistky (pořad Máme to v rodině II.)
HCM Martina Hrbáče, Veselí nad Moravou (Střediska lidové zábavy v parku)
CM M. Miltáka, Strážnice (Střediska lidové zábavy v parku)
CM Pavla Múčky, Strážnice (Střediska lidové zábavy v parku)
CM Pentla, Boršice (Střediska lidové zábavy v parku)
CM Friš, Ostrava (Střediska lidové zábavy v parku)
CM Dolina, Staré Město (Střediska lidové zábavy v parku)
CM Friška, Kyjov (Střediska lidové zábavy v parku)
CM Grajcar, Dolní Bojanovice (Střediska lidové zábavy v parku)

Dechové hudby:
DH Skoroňáci, Skoronice (Střediska lidové zábavy v parku)
DH Šarovec, Hluk (Střediska lidové zábavy v parku)
DH Vlčnovjané, Vlčnov (Střediska lidové zábavy v parku)
DH Svárovanka, Strážnice (Střediska lidové zábavy v parku)
DH Svatobořáci, Svatobořice-Mistřín (Střediska lidové zábavy v parku, pořad Odpoledne s dechovkou )
dechový orchestr ZUŠ Zdounky (pořad Odpoledne s dechovkou)
dechový orchestr ZUŠ Morava Hulín (pořad Odpoledne s dechovkou)
dechový orchestrZUŠ Veselí nad Moravou (pořad Odpoledne s dechovkou)

Hudební skupiny, uskupení, další účinkující:
BROLN z Brna (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
kapela Lesní zvěř z Brna (pořad Živá píseň Jaromíra Nečase)
Good Work z Ostravy (pořad Sešli jsme se)
Sešli jsme se z Ostravy (pořad Sešli jsme se)
Gajdoši z Kopanic (pořad Folklorní klub)
ochotníci z Brumovic (pořad Folklorní klub)
RukyNaDudy z Kozlovic (pořad Folklorní škola)
Teatro Carnevalo z Bratislavy, Juraj Hamar – loutkoherec, výtvarníci a umělci Anna Múčková, Lenka Jurečková, Dagmar Benešová, Kristýna Preiningerová, Marie Holubíková, Jaroslav Šácha, Marie Vlčková, Anna Kiliánová, Klára Múčková (pořad Dětský dvůr)
kapela PAKL z Uherského Hradiště (pořad Nebojte sa, chlapci, ej, že nebude vína)
Pavel a Tomáš Petrželovi (pořad Nebojte sa, chlapci, ej, že nebude vína)
trio potulných muzikantů (pořad Nebojte sa, chlapci, ej, že nebude vína)
Gajdoši z Kopanic (pořad Folklorní klub)

Řemeslníci:
Růžena Kozumplíková (pořad Já sa budu vydávati aneb Svatba na Veselsku)
Jitka Pavlicová (pořad Já sa budu vydávati aneb Svatba na Veselsku)
Marie Kočišová (pořad Já sa budu vydávati aneb Svatba na Veselsku)
výrobci ocenění titulem Nositel tradice lidových řemesel (pořad Přehlídka tradičních řemesel)