Účinkující na MFF Strážnice 2015

Dětské folklorní soubory a dětské skupiny:

dětský folklorní soubor Lipovjánek z Lipova v pořadu Tady jsme doma
dětský soubor Žižkovjánek z Moravského Žižkova v pořadu Uprkův kraj
dětský soubor Malý Světlovánek z Bojkovic v pořadu Uprkův kraj
dětský soubor Děcka ze Skoronic a v pořadu Vyšla hvězda na kraj světa
dětský folklorní soubor Danájek ze Strážnice v pořadu Dětský folklor na jevišti
dětský folklorní soubor Dyleň z Karlových Varů v pořadu Dětský folklor na jevišti
dětský folklorní soubor Jaro z Prahy v pořadu Dětský folklor na jevišti
dětský folklorní soubor Ondrášek z Frýdku-Místku v pořadu Dětský folklor na jevišti
dětský folklorní soubor Perníček z Pardubic v pořadu Dětský folklor na jevišti

děti ze ZŠ a MŠ Dolní Rožínka v pořadu Tady jsme doma
děti ze ZŠ a MŠ Lažánky v pořadu Tady jsme doma
děti ze ZŠ J. Seiferta Mělník v pořadu Tady jsme doma
děti ze ZŠ Prachatice v pořadu Tady jsme doma
děti ze ZŠ a MŠ Ostrava-Proskovice v pořadu Tady jsme doma

2013_087

Ženské a mužské sbory:

ženský sbor Čečera ze Starého Hrozenkova v pořadu Uprkův kraj
ženský sbor Tetky z Kyjova v pořadu Vyšla hvězda na kraj světa
ženský sbor Zpěvulenky z Čeložnic v pořadu Vyšla hvězda na kraj světa
ženský sbor Děvčice z Vonice ze Zlína v pořadu Dětský dvůr
ženský sbor Netáta ze Strání v pořadu Dětský dvůr
ženský sborek Koňadra z Vracova v pořadu Folklorní klub
dívčí sbor z Rokycan v pořadu Se Strážnicí 70 let na společných vlnách
ženský sborek a sólisté v pořadu Máme to v rodině
pěvecký sbor Jasénčanky ze Vsetína v pořadu Já mám doma trnku
mužský sbor z Kyjova v pořadu Uprkův kraj
mužský sbor z Kyjova v pořadu Vyšla hvězda na kraj světa

Folklorní soubory:

Nestárnoucí Žerotín v pořadu Slavnostní zahájení MFF, Uprkův kraj
Věčně mladý Danaj v pořadu Slavnostní zahájení MFF, Uprkův kraj
Kopaničár ze Starého Hrozenkova v pořadu Uprkův kraj
Břeclavan z Břeclavi v pořadu Uprkův kraj
Malá taneční skupina CM Danaj ze Strážnice v pořadu Slavnostní zahájení MFF
Danaj ze Strážnice v pořadu Uprkův kraj, Slavnostní zahájení MFF
Demižón ze Strážnice v pořadu Uprkův kraj
Žerotín ze Strážnice v pořadu Uprkův kraj
Javorina ze Strání v pořadu Uprkův kraj
Rosénka z Prahy v pořadu Malé hry a velké hříčky
Kohoutek z Chrudimi v pořadu Malé hry a velké hříčky
Vycpálkovci z Prahy v pořadu Malé hry a velké hříčky
folklorní soubor Mladá Haná z Velké Bystřice v pořadu Ať bylo, jak bylo, dycky se zpívalo
folklorní soubor Mladina z Plzně v pořadu Ať bylo, jak bylo, dycky se zpívalo
folklorní soubor Cifra Lenky Kraváčkové z Uherského Hradiště v pořadu Ať bylo, jak bylo, dycky se zpívalo
folklorní soubor Valašský vojvoda z Kozlovic v pořadu Ať bylo, jak bylo, dycky se zpívalo
folklorní soubor Vysočan z Hlinska v pořadu Ať bylo, jak bylo, dycky se zpívalo
folklorní soubor Lipovjan z Lipova v pořadu Zatancujme si Horňácko
folklorní soubor Kašava ze Zlína v pořadu Kde domov mů(ô)j
folklorní soubor Světlovan + mužský sbor Vavřineček z Bojkovic v pořadu Víno si nás vychovává
Vojenský umělecký soubor Ondráš z Brna v pořadu Příběh zbojníka
folklorní skupina Sudaruška z Brna v pořadu Domovina 2015
folklorní skupina Limbora z Prahy v pořadu Domovina 2015
folklorní skupina Haeri z Liberce v pořadu Domovina 2015
folklorní skupina Bystrzyca z Bystřice nad Olší v pořadu Domovina 2015
Hřebečský taneční soubor z Moravské Třebové v pořadu Domovina 2015
Skejušan z Chomutova v pořadu Domovina 2015
Pálava z Mikulova v pořadu Domovina 2015
Merci z Brna v pořadu Domovina 2015
Kytka z Brna v pořadu Domovina 2015
Duo MarOlja z Prahy v pořadu Domovina 2015
taneční a hudební soubor Lycea Řekyň z Brna v pořadu Domovina 2015
chasa z Hanáckého Slovácka v pořadu Uprkův kraj
hodová chasa z Uherského Hradiště v pořadu Uprkův kraj
masopustní skupina z Roztok v pořadu Malé hry a velké hříčky
nejlepší tanečníci slováckého verbuňku v pořadu Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku
taneční páry, tanečníci verbuňku a sólisté v pořadu Uprkův kraj
taneční páry a hosté v pořadu Folklorní klub

2013_084

Zahraniční soubory

Estudio de Danza Nativas ABRIENDO SURCOS, Argentina
Ensemble Towara, Benin
Hechi Guangxi, Čína
Vysokoškolský umelecký súbor TECHNIK, Slovensko
KUD „MLADOST“, Srbsko

2014_083

Muziky:

cimbálová muzika Strážničan ze Strážnice v pořadu Slavnostní zahájení MFF, Vzpomínka na Slávka Volavého, Zábavy a noc s hudci, Úprkův kraj
cimbálová muzika Ohnica z Uherského Hradiště v pořadu Uprkův kraj
cimbálová muzika Strýci ze Strání v pořadu Uprkův kraj
cimbálová muzika Břeclavan z Břeclavi v pořadu Uprkův kraj
cimbálová muzika Kubíci z Velké nad Veličkou v pořadu Uprkův kraj
cimbálová muzika Vonica z Krumvíře v pořadu Uprkův kraj
cimbálová muzika Martina Hrbáče z Veselí nad Moravou v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzika Danaj ze Strážnice v pořadu Uprkův kraj
cimbálová muzika Burčáci z Míkovic v pořadu Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku, Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzika OLiNa z Hodonína v pořadu Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku
cimbálová muzika Šmytec z Brna v pořadu Soutěž o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku
cimbálová muzika Friška z Kyjova, dívčí sbor a sólisté v pořadu Přehlídka tradičních řemesel
cimbálová muzika Včelaran z Topolné v pořadu Folklorní klub
cimbálová muzika Malá Jasénka ze Vsetína v pořadu Já mám doma trnku
cimbálová muzika Pramínky z Kopřivnice v pořadu Já mám doma trnku
cimbálová muzika Petra Galečky z Lipova v pořadu Zatancujme si Horňácko, Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzika Valašský vojvoda z Kozlovic v pořadu Se Strážnicí 70 let na společných vlnách
cimbálová muzka Bálešáci ze Starého Města v pořadu Máme to v rodině
cimbálová muzka Stanislaba Gabriela z Babic v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Michala Miltáka ze Strážnice v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Demižón ze Strážnice v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Vojara z Podluží v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Friš z Ostravy v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Grajcar z Dolních Bojanovic v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Petra Mičky z Velké nad Veličkou v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Libora Supa z Velké nad Veličkou v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzka Dukát z Kyjova v pořadu Zábavy a noc s hudci
cimbálová muzika ZUŠ Veselí nad Moravou v pořadu Muzičky
dětská lidová hudba Vozembach z Dobřan v pořadu Muzičky
ľudová hudba Martinky Bobáňovej z Terchovej v pořadu Muzičky
ľudová hudba Slovenského ľudového umeleckého kolektívu z Bratislavy v pořadu Zvuky nie sú muky alebo Od píšťalky k husličkám
Brněnská rozhlasový orchestr lidových nástrojů z Brna v pořadu Se Strážnicí 70 let na společných vlnách
Ensemble FLAIR v pořadu Se Strážnicí 70 let na společných vlnách
Lidová muzika z Třemošné v pořadu Se Strážnicí 70 let na společných vlnách
dechová hudba Šarovec z Hluku v pořadu Zábavy a noc s hudci
dechová hudba Šohajka z Dolních Bojanovic v pořadu Zábavy a noc s hudci
dechová hudba Fryštácká Javořina z Fryštáku v pořadu Zábavy a noc s hudci
dechová hudba Svárovanka ze Strážnice v pořadu Zábavy a noc s hudci
dechová hudba ZUŠ z Veselí nad Moravou v pořadu Zábavy a noc s hudci, Odpoledne s dechovkou
dechová hudba Blatnička z Blatničky v pořadu Odpoledne s dechovkou
Velký dechový orchestr z Němčic nad Hanou v pořadu Odpoledne s dechovkou
dechový orchestr Sempre při ZUŠ Zábřeh v pořadu Odpoledne s dechovkou

2014_011

Ostatní účinkující:

loutkové divadlo Teatro pimprle z Luhačovic v pořadu Dětský dvůr
loutkové divadlo Theatr ludem z v pořadu Dětský dvůr
výrobci ocenění titulem Nositel tradice lidových řemesel v pořadu Přehlídka tradičních řemesel