Postoupili

Dobrý den, na této stránce najdete jména chlapců, kteří postoupili z regionálních kol do soutěže na MFF Strážnice 2018.

Semifinále: sobota 23. června od 9.00 na amfiteátru Zahrada
Finále: sobota 23. června od 17.00 na amfiteátru Zámek

Jiří Adamec
ročník: 1986, Slavkov u Brna, Strážnicko
Člen folklorního souboru Danaj ze Strážnice, povolání: advokát

Lukáš Balajka
ročník: 1999, Velehrad, Uherskohradišťsko
Člen folklorního souboru Míkovjan z Uherského Hradiště, student

David Buchta
ročník: 1991, Jinačovice, Hanácké Slovácko
Člen folklorního souboru Kyničan z Moravských Knínic, doktorant na CEITECu

Jiří Celner
ročník: 1990, Uherský Brod, Uherskobrodsko
Člen folklorního souboru Olšava z Uherského Brodu

Robin Feldvabel
ročník: 2000, Staré Město, Uherskohradišťsko
Člen folklorního souboru Dolina ze Starého Města, student

Jonáš Gajda
ročník: 1991, Strážnice, Strážnicko
Člen folklorního souboru Danaj ze Strážnice, povolání: obchodní zástupce

Zdeněk Grombíř
ročník: 1988, Kozojídky, Horňácko
Člen folklorního souboru Lipovjan z Lipova, povolání: konstruktér strojů pro automobilní průmysl

Dominik Hajný
ročník: 1998, Svatobořice-Mistřín, Kyjovsko
Člen folklorního souboru Lúčka ze Svatobořic-Mistřína, povolání: truhlář, nábytkář

Jan Hrbáček
ročník: 1993, Louka, Horňácko
Člen folklorního souboru Lipovjan z Lipova, povolání: čerstvý inženýr

Tomáš Chovanec
ročník: 1988, Záhorovice, Uherskobrodsko
Člen folklorního souboru Světlovan z Bojkovic, povolání: mistr odborného výcviku

Jakub Jordán
ročník: 1991, Uherské Hradiště, Uherskohradišťsko
Člen folklorního souboru Dolina ze Starého Města, povolání: česnekář

František Juráš
ročník: 1978, Podivín, Podluží
Člen folklorního souboru Břeclavan z Břeclavi, povolání: učitel

Jakub Juriga
ročník: 1991, Bojkovice, Uherskobrodsko
Člen folklorního souboru Světlovan a muzik Pajtáš, Čardáš a Rajvel, povolání: Podnikatel ve strojírenství a učitel na průmyslovce

Martin Kobzík
ročník: 1988, Týnec, Podluží
Člen folklorního souboru Břeclavan z Břeclavi, povolání: CAE Engineer

Štěpán Konečný
ročník: 1999, Čejkovice, Hanácké Slovácko
student

Petr Kostiha
ročník: 1998, Kyjov, Kyjovsko
Člen Slováckého souboru z Kyjova, student

Daniel Kraus
ročník: 1997, Praha, Hanácké Slovácko
povolání: restaurátor

Marek Kraus – vítěz regionálního kola, postup do finále
ročník: 1992, Šakvice, Hanácké-Slovácko
povolání: tesař, klempíř, pokrývač

Martin Kšica
ročník: 1983, Moravské Knínice, Hanácké Slovácko
Člen folklorního souboru Kyničan z Moravských Knínic, povolání: vedoucí obchodního oddělení, muzikant

Martin Matocha
ročník: 2002, Hustopeče, Hanácké Slovácko
Člen folklorního souboru Hanýsek ze Šakvic, student

Patrik Matušina
ročník: 1996, Mařatice, Uherskohradišťsko
Člen folklorního souboru Cifra z Uherského Hradiště, student

Silvián Motičák
ročník: 1991, Strážnice, Strážnicko
Člen folklorního souboru Danaj ze Strážnice, povolání: pracovník ve vinařství

Tomáš Neugebauer
ročník: 1998, Lužice, Podluží
Člen folklorního souboru Břeclavan z Břeclavi, student

Miroslav Pátek
ročník: 1989, Vnorovy, Strážnicko
Člen folklorního souboru Radošov z Veselí nad Moravou, povolání: průvodčí

Petr Pěcha
ročník: 1986, Kunovice, Uherskohradišťsko
Člen folklorního souboru Handrlák z Kunovic, povolání: Business development manager

Milan Pokorák – vítěz regionálního kola, postup do finále
ročník: 1989, Kyjov, Kyjovsko
povolání: vedoucí technolog výroby

Vojtěch Půček
ročník: 1996, Skoronice, Kyjovsko
Člen Slováckého souboru z Kyjova, student, Customer Care Specialist

Cheney Quinn
ročník: 1996, Kunovice, Uherskohradišťsko
Člen folklorního souboru Vlčnovjan z Vlčnova, student

Jakub Říha – vítěz regionálního kola, postup do finále
ročník: 1992, Strážnice, Strážnicko
Člen folklorního souboru Danaj ze Strážnice, vedoucí oddělení CNC výroby

Bořivoj Smaženka
ročník: 1980, Louka, Horňácko
Člen folklorního souboru Lipovjan z Lipova, povolání: projektant

Martin Srubjan
ročník: 2000, Malá Vrbka, Horňácko
Člen folklorního souboru Lipovjan z Lipova, student

Pavel Šupina – vítěz regionálního kola, postup do finále
ročník: 1994, Bánov, Uherskobrodsko
Student

Marek Štěrba
ročník: 1992, Dambořice, Hanácké-Slovácko
Člen folklorního souboru Salajka z Dambořic, povolání: stavbyvedoucí

Martin Vaculík vítěz regionálního kola, postup do finále
ročník: 1989, Dolní Bojanovice, Podluží
Člen folklorního souboru Břeclavan z Břeclavi, povolání: podsládek v pivovaru

Ondřej Vachek
ročník: 1996, Strážnice, Strážnicko
Člen SLPT Žerotín ze Strážnice, povolání: technik vinařského provozu

Petr Varmuža
ročník: 1999, Svatobořice-Mistřín, Kyjovsko
Člen Slováckého krúžku ze Svatobořic-Mistřína, student

Ivan Vařecha
ročník: 1985, Lipov, Horňácko
Člen folklorního souboru Lipovjan z Lipova, povolání: stavební projektant

Pavel Vařecha – vítěz regionálního kola, postup do finále
ročník: 1986, Lipov, Horňácko
Člen folklorního souboru Lipovjan z Lipova, povolání: Softwarový tester

Martin Vašulka
ročník: 1997, Kyjov, Kyjovsko
Student

Karel Vlašic
ročník: 1999, Hlohovec, Podluží
Student

Jiří Vozár
ročník: 1996, Uherský Brod, Uherskobrodsko
Člen folklorního souboru Olšava z Uherského Brodu, student

Karel Vymazal
ročník: 1969, Rakvice, Hanácké Slovácko

Jakub Zezula
ročník: 1993, Podivín, Podluží
Člen folklorního souboru Břeclavan z Břeclavi, povolání: konstruktér

Antonín Žmola vítěz regionálního kola, postup do finále
ročník: 1989, Kněžpole, Uherskohradišťsko
Člen folklorního souboru Kalina z Babic, povolání: pojišťovnictví

 

Sdílet na sociální síť: